E-BOOK 

INWENTARYZACJA MIESZKANIA
Jak łatwo zrobić ją samemu, nie zapominając o ważnych szczegółach

 

Nie wiesz jak prawidłowo wykonać inwentaryzację?
Jak narysować rzut i wpisać wymiary? 

Z tego poradnika dowiesz się w przystępny sposób,
jak to zrobić poprawnie.


E-book powstał z potrzeby, jaką była konieczność opisywania przez telefon techniki i zasad wykonywania inwentaryzacji naszym klientom, którzy zazwyczaj zlecają nam projekty w wersji online, a więc bez możliwości obejrzenia nieruchomości przed rozpoczęciem prac. To klient musi nam dostarczyć takie wymiary lub dokumenty np. od dewelopera lub spółdzielni.

Projektanci wnętrz potrzebują obszernie wykonanej inwentaryzacji wnętrza, które mają zaprojektować. Zazwyczaj preferują wykonać ją samodzielnie, gdyż doświadczenie podpowiada im na co zwrócić uwagę. Jednak w sytuacji, gdy zamawiamy projekt online, lub nie ma możliwości przyjazdu projektanta na miejsce, musimy to zrobić sami.

 

Jak się za to zabrać? jakie informacje powinna zawierać taka inwentaryzacja? czy musisz ją przerysować do komputera aby projektant się rozczytał?

 

Z tym e-bookiem wykonasz ja dokładnie i nie przeoczysz żadnej informacji, a projektant rozczyta naniesione przez ciebie informacje bez konieczności rysowania ich ponownie w komputerze (niektórzy dokonują pomiarów, a następnie przenoszą je do komputera, bo obawiają się, że ich zapiski są nieczytelne, ale tylko tracą czas) skorzystaj z e-booka i zapisz inwentaryzacje w czytelny sposób abyś nie musiał jeździć dwa razy na budowę i ponawiać pomiarów.

"INWENTARYZACJA MIESZKANIA

Jak łatwo zrobić ja samemu, nie zapominając o ważnych szczegółach"  to poradnik w szczególności dla osób inwestujących w nieruchomości ale jego treść zrozumiała jest dla każdego, niezależnie od wykonywanego zawodu. 

Inwentaryzacje sa potrzebne w wielu sytuacjach budowlanych i warto wiedzieć jak się ja powinno wykonać.Z e-booka dowiesz się m.in.:

  • W jakich przypadkach potrzebna Ci będzie inwentaryzacja?

  • Jakimi narzędziami powinieneś wykonywać pomiary?

  • Otrzymasz arkusze ze "ściągą", na których będziesz mógł wykonywać pomiary

  • Jak i jakie informacje zapisywać na rzucie mieszkania?