JESTEŚ ZWIĄZANY Z BRANŻĄ NIERUCHOMOŚCI? 

INWESTUJESZ, SPRZEDAJESZ, FLIPUJESZ, WYNAJMUJESZ? 

Zobacz jak wyglądają nasze projekty i jak są realizowane 

ROZUMIEMY POTRZEBY INWESTOWANIA W NIERUCHOMOŚCI

Obawiasz się, że architekt nie zrozumie podejścia inwestorów na rynku nieruchomości? 

My zrozumiemy.
Od 4 lat sami działamy jako inwestorzy na rynku nieruchomości.  Wspieramy projektowo i współpracujemy z Mieszkanicznikiem, z WIWN.PL, z Inwestorkami.pl. 

Wiemy, co jest najważniejsze w inwestowaniu w nieruchomości. Wiemy, ile zainwestować w remont, żeby flip się opłacił. Wiemy, jak zrobić projekt, który nie wydłuży całej inwestycji.  Obecnie wiele naszych projektów dotyczy mikrokawalerek i podziałów na nie, w mieszkaniach z rynku pierwotnego i wtórnego, w naszych ulubionych kamienicach. Jesteśmy w stanie, w określonym z góry budżecie, dostosować się do przyjętej strategii. 


POZNAJ NASZ NAJPOPULARNIEJSZY ZAKRES PROJEKTU 

Rocznie w naszej pracowni powstaje ponad 200 projektów wnętrz, podziałów i wizualizacji. Wszystkie w formacie dla Inwestorów i w zakresie idealnym dla tej dziedziny. 


ZYSKOWNY

5000 zł netto + 23% VAT


KONCEPCJA 2D - minimum dwie koncepcje układu, z których uzgadniamy jedną najoptymalniejszą, dostosowaną do Twojego budżetu, założeń inwestycyjnych i klienta docelowego

KONCEPCJA OSTATECZNA – zawierająca układ posadzek, ścianki projektowane, wyburzane, układ mebli i urządzeń, drzwi, efekty dekoracyjne, oświetlenie, uwagi techniczne i zalecenia dla ekipy, wykonana tak, aby wystarczyła ekipie do przygotowania wyceny robocizny.

RZUT ścianek projektowanych i wyburzanych wraz z lokalizacja punktów wod-kan

KONSULTACJE telefoniczne lub stacjonarne w pracowni w trakcie prac nad koncepcją - jedna wizyta lub dwa maile ze zgrupowanymi uwagami (2 godziny konsultacji telefonicznej)

MODEL 3D do konsultacji koncepcji i kolorystyki z prezentacją zastosowanych rozwiązań. możliwość jednokrotnej zmiany modelu, po zatwierdzeniu modelu 3d, wszelkie zmiany projektu sa pracami dodatkowymi

KONSULTACJE telefoniczne lub stacjonarne w pracowni w trakcie prac nad koncepcją - jedna wizyta lub dwa maile ze zgrupowanymi uwagami (2 godziny konsultacji telefonicznej)

RZUT posadzek z zaznaczeniem lokalizacji ścianek dekoracyjnych

RZUT elektryki zawierający schemat elektryki, gniazd, włączników, oświetlenia

RZUT sufitów podwieszanych

RYSUNEK łazienki z rozkładem płytek, elektryki i hydrauliki

RYSUNEK techniczny mebli na zamówienie

KOSZTORYS materiałów wykończeniowych oraz agd, mebli ruchomych, zabudów stolarskich, z linkami do sklepów, ilościami do zakupu, w edytowalnym pliku Excel do wykorzystania na kolejnych realizacjach

WIZUALIZACJE fotorealistyczne sprzedażowe – 2 ujęcia – efekt rzeczywisty

DORADZTWO projektowo-techniczne w trakcie prac budowlanych (konsultacje ustalone raz w tygodniu w zbiorczym mailu lub telefonicznie do 2 godz.)


JESZCZE SIĘ WAHASZ?

Wiemy co robimy!

Potrafimy połączyć materiały z wyższej półki z ekonomicznymi rozwiązaniami. Umiejętnie wyważymy proporcje między nimi. Dzięki temu otrzymasz efektowne wnętrze, ponosząc jak najmniejsze koszty. 

Na materiały możesz wydać z nami mniej niż 700zł/m2 licząc z meblami i innymi stałymi elementami.

Czynnie uczestniczymy w wydarzeniach i szkoleniach związanych z inwestowaniem w nieruchomości.ABY ROZPOCZĄĆ PROJEKT POTRZEBUJEMY OD CIEBIE ZESTAWU DOKUMENTÓW, KTÓRE BĘDĄ BAZĄ WSZYSTKICH ROZWIĄZAŃ PROJEKTOWYCH. PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE INSTRUKCJĘ JAK JE WYKONAĆ I CO POWINNY ZAWIERAĆ