PROJEKT INWESTYCYJNY 

Jeśli zajmujesz się zakupem mieszkań z rynku wtórnego i ich odsprzedażą z zyskiem lub robisz to pierwszy raz w życiu, zdajesz sobie sprawę, jak ważna w uzyskaniu dochodu ze sprzedaży jest praca ekipy budowlanej oraz plan i zakres remontu bądź odświeżenia.

Każda inwestycja na rynku nieruchomości wiąże się z remontem o przygotowaniem lokalu, obiektu pod określony cel zarobkowy. czy to będzie najem na doby, najem dlugoterminowy, tradycyjne flipy, sprzedaż mieszkań inwestycyjnych czy podział większej nieruchomości na lokale do sprzedania - zawsze potrzebny jest dobry pomysł aranżacyjny, ekonomiczne materiały oraz sprawna ekipa budowlana. 

Współpracujemy z biurami nieruchomości, pośrednikami i inwestorami, którzy przybliżają nam tematykę inwestowania w nieruchomości i uwrażliwiają na specyficzne dla tej dziedziny problemy i ich rozwiązania. 
Jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować wykończenie mieszkania - od pomysłu, przez rysunki, ekpię, zakupy, dekoracje i sesję zdjęciową. 

PROJEKT WNĘTRZA

Zaprojektujemy wnętrza każdej inwestycji z uwzględnieniem Twoich założeń finansowych i sprzedażowych. Doświadczenie na rynku nieruchomości pozwala nam spojrzeć na Twoje realizacje jak na sposób pomnażania kapitału i znaleźć odpowiednią drogę, aby to osiągnąć.

 

PROJEKT WNĘTRZA Z ZAKUPAMI

Sam projekt to nie wszystko. Szanując twój czas możemy zaoferować Tobie projekt wraz z zakupami wybranych w projekcie materiałów i dostarczeniu ich na miejsce budowy. W tej opcji sam wyszukujesz ekipy wykończeniowej i prowadzisz prace remontowe. My dbamy o materiały wykończeniowe oraz zgodność prac z zatwierdzonym przez Ciebie projektem. 

 

PROJEKT WNĘTRZA Z REMONTEM

Mamy rzetelną i sprawdzoną ekipę remontową, która zrealizuje dla Ciebie nasz projekt. Nie musisz już szukać po omacku na rynku niesprawdzonych fachowców. Projektant i ekipa mają ogromną wiedzę praktyczną, co przekłada się na mniej stresujących sytuacji podczas prac budowlanych i więcej spokoju dla Ciebie. W tej opcji sam zadbasz o zakup i dostarczenie materiałów a budowę.

 

PROJEKT WNĘTRZA Z ZAKUPAMI I REMONTEM

Możemy połączyć remont, projekt i zakupy w jedną usługę, niemal kompleksową. Wszystkie zakupy i zmiany w obiekcie będą stale z Tobą konsultowane, będziesz czuwał nad budżetem i sam zajmiesz się dodatkami, stylizacją oraz sesją zdjęciową. 

PROJEKT KONCEPCYJNY 

Projekt koncepcyjny wykonamy w ciągu trzech dni od dostarczenia nam podstawowych informacji o wnętrzu.  W nagłych wypadkach można ten projekt wykonać na miejscu podczas oględzin lub w ciągu 24 godzin - wiemy bowiem, że czasem odpowiedni projekt może pomóc w podjęciu decyzji o zakupie lub z niej rezygnacji. 
 

PROJEKT STYLIZACJA / HOME STAGING

Na projekcie nie kończy się nasza oferta. Możemy wykonać dla Ciebie dodatkowo stylizację wnętrza pod sesję zdjęciową, wybrać i zakupić odpowiednie dodatki oraz zorganizować samą sesje, z której zdjęcia pozwolą Ci na szybką sprzedaż/wynajem w atrakcyjnej cenie.
 

PROJEKT METAMORFOZA

Od niedawna wprowadziliśmy do oferty kompleksową usługę Metamorfozy. Zawiera projekt, ekipę, zakupy, stylizację i zdjęcia.  Realizujemy Twoje wnętrza pod klucz zgodnie z wytyczonym budżetem. W tej opcji zwalniamy Cie z wszystkich obowiązków związanych z realizacją - również z wyboru materiałów i kolorystyki - projektant w oparciu o Twoje wytyczne sam dobiera elementy wykończeniowe manewrując nimi tak, aby spełnić założenia początkowe budżetu i grupy docelowej.

 

WIZUALIZACJE

Możesz wybrać również wykonanie przez nas wizualizacji wnętrz w celu szybkiej sprzedaży lub wynajęcia nieruchomości.