PROJEKT INWESTYCYJNY 

Jeśli zajmujesz się zakupem mieszkań z rynku wtórnego i ich odsprzedażą z zyskiem lub robisz to pierwszy raz w życiu, zdajesz sobie sprawę, jak ważna w uzyskaniu dochodu ze sprzedaży jest praca ekipy budowlanej oraz plan i zakres remontu bądź odświeżenia.

Każda inwestycja na rynku nieruchomości wiąże się z remontem o przygotowaniem lokalu, obiektu pod określony cel zarobkowy. Czy to będzie najem na doby, najem długoterminowy, tradycyjne flipy, sprzedaż mieszkań inwestycyjnych czy podział większej nieruchomości na lokale do sprzedania - zawsze potrzebny jest dobry pomysł aranżacyjny, ekonomiczne materiały oraz sprawna ekipa budowlana. 

 

Współpracujemy z biurami nieruchomości, pośrednikami i inwestorami, którzy przybliżają nam tematykę inwestowania w nieruchomości i uwrażliwiają na specyficzne dla tej dziedziny problemy i ich rozwiązania. 
Jesteśmy w stanie kompleksowo zrealizować wykończenie mieszkania - od pomysłu, przez rysunki, ekpię, zakupy, dekoracje i sesję zdjęciową. 

 

Oferujemy trzy fazy realizacji remontu nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. 

Możemy wykonać wszystkie lub odrębnie 1,2 lub 3. 

I FAZA 


inwentaryzacja
koncepcja 
kosztorys prac i materiałów
projekt 


od 2000 zł  

Współpraca rozpoczyna się od wejścia na inwestycję, dokonania ewentualnych pomiarów oraz przygotowania na tej podstawie koncepcji podziału wnętrza, zgodnie z życzeniem, na mieszkania, pokoje, lokale z uwzględnieniem możliwości sprawnego i ekonomicznego wykończenia. 
Do projektu dołączona jest wycena prac budowlanych ekipy remontowej oraz kosztorys wybranych materiałów do osiągnięcia zamierzonego efektu we wnętrzach.
Cena dotyczy każdego lokalu do powierzchni 70m2, powyżej 70m2 cena do uzgodnienia.

II FAZA


zakupy 
remont
nadzórod 500 zł/m2

 

Współpraca rozpoczyna się od wyboru naszej ekipy wykończeniowej do remontu wnętrza i podpisaniu umowy. Następnie architekt planuje i przygotowuje zakupy materiałów i dokonuje zamówień tak, aby ekipa miała na czas całe wyposażenie. W trakcie prac architekt pełni nadzór nad realizacją dbając o jakość wykończenia i rozwiązując wszelkie wątpliwości pojawiające się na budowie. 
Możemy również wykonać meble na zamówienie. 
Zostawiamy wnętrza wykończone pod klucz i posprzątane.

III FAZA


home staging
sesja zdjęciowa
od 1500 zł 

 

Współpraca rozpoczyna się od wyboru elementów wyposażenia w postaci dekoracji i propozycji ich ustawienia. Architekt dokonuje zakupów i stylizuje wnętrze w celu wykonania jednodniowej sesji fotograficznej skierowanej na najlepszą sprzedaż lokalu. Fotograf i architekt razem tworzą najlepsze kadry i dbają o jakość powstałych zdjęć.