RZUTY 2D I 3D DO SPRZEDAŻY

W związku z długą współpracą naszej pracowni z Inwestorami na rynku nieruchomości, z deweloperami i biurami obrotu nieruchomościami wprowadziliśmy do oferty Rzuty 3D mieszkań przeznaczonych na sprzedaż.

Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie zanim skończysz remont lub zanim zostanie ono wybudowane - zleć nam wykonanie rzutów 3D z aranżacją. W bardzo atrakcyjny sposób ukażemy kupującemu jak będzie wyglądać mieszkanie i jakie elementy wyposażenia się w nim zmieszczą.

Tworzymy również całe karty mieszkań, na których oprócz rzutu 3D widnieje również rzut z wymiarami, zestawienie powierzchni, logo dewelopera i mapka z umiejscowieniem lokalu w budynku.

PROJEKTY Z NADZOREM NAD INWESTYCJĄ

Prowadzimy nadzory projektowe i inwestorskie nad realizacją wnętrz inwestycyjnych i prywatnych.
Wybieracie naszą ekipę lub powierzacie własną do prac budowlanych, my zajmiemy się kosztorysem, doborem materiałów, reklamacjami, sprawami technicznymi na budowie, dokumentacją i kontaktem z wszelkimi osobami, koniecznymi do realizacji inwestycji. Dotyczy inwestycji w Łodzi.

 

PROJEKT FLIP / WIWN / ONLINE

Projektujemy wnętrza mieszkań przeznaczonych na sprzedaż, flipa lub wynajem. Mamy własną ekipę remontową, z którą przerobiliśmy już wiele mieszkań w Łodzi. Na bazie tego doświadczenia przygotowaliśmy projekt wnętrz specjalnie przeznaczony dla Inwestorów, zawierający kilka niezbędnych rysunków technicznych dla wykonawców i ogólny pomysł na wnętrze dla Inwestora.  

W pakiecie nie znajdziecie typowego pełnego projektu wykonawczego (taki możecie znaleźć tu).  Będą w nim jednak  najtrudniejsze elementy projektu, które sprawiają najwięcej kłopotu podczas realizacji:  ścianki, elektryka, płytki, łazienki.  

Szczegóły poniżej. 

JAK ZLECIĆ PROJEKT FLIP

Aby rozpocząć współpracę, napisz do nas - prześlemy Ci wytyczne do wykonania inwentaryzacji, ankietę do wypełnienia dotyczącą wnętrz oraz wzór umowy. Możesz również ściągnąć inwentaryzację i ankietę ze strony poniżej i przesłać do nas wypełnione.
dcode@dcode.com.pl

Do rozpoczęcia prac będą nam też potrzebne zdjęcia lub film obrazujące obecny stan mieszkania. 

Skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia zlecenia, omówienia założeń i zaczniemy pracę. Projekt wykonamy w ciągu dwóch tygodni. Zapraszamy do kontaktu.
DOKUMENTY POTRZEBNE DO ROZPOCZĘCIA PROJEKTU

INWENTARYZACJA


Jak wykonać inwentaryzację? 
1. narysuj rzut całego mieszkania na jednej kartce i ponumeruj pomieszczenia
2. każde pomieszczenie mierz na osobnej kartce i oznacz odpowiednim numerem (chyba, że zmieszczą się wszystkie pomieszczenia z wymiarami na jednej kartce)
3. zmierz najpierw całą długość i całą szerokość pomieszczenia, wysokość
4. teraz mierz każdą ścianę po kolei z załamaniami i wnękami
5. okna - pomierz wysokość parapetu i wysokość okna
6. drzwi - pomierz szerokość w przejściu przez drzwi i wysokość
7. zaznacz wysokość liczników, skrzynek el
8. zaznacz wloty wentylacji i piony 
9. zmierz grubości ścian
10. pamiętaj o zdjęciach

ZDJĘCIA


Potrzebna będzie również dokumentacja zdjęciowa lub film. Staraj się obejmować na zdjęciach jak najwięcej z pomieszczenia. Stań w narożniku, zapal światło. Zrób też zdjęcia charakterystycznych miejsc, których nie zwymiarowałeś - wnęki, rury. Nie martw się, jeśli okaże się, że jakiegoś elementu brakuje, a jest konieczny do projektu - powiemy Ci o tym. 

ANKIETA


Ankieta preferencji klienta to pytania do Ciebie dotyczące planu remontu. Musisz zastanowić się nad tym, co chcesz aby znalazło się w mieszkaniu, a na co pozwolisz projektantowi, jaki standard przyjmujesz i dla kogo mieszkanie będzie przygotowane. CO ZAWIERA PROJEKT FLIP / PROJEKT WIWN


1.     dwie lub trzy propozycje układu wnętrza na rzucie 2D – wybierzemy sobie odpowiednią dla Was – będzie zawierała układ posadzek, ścianek, drzwi, mebli, urządzeń, oświetlenia i sufitów

2.     rzut sufitów wraz z oświetleniem gniazdami i włącznikami

3.     łazienka z rozrysowanym układem płytek w postaci widoków ścian z podstawowymi wymiarami

4.     moodboard z propozycją kolorystyki i kluczowych materiałów


CENA PAKIETU FLIP 

1200 zł netto

* dla uczestników Warsztatów WIWN projekt w cenie 900zł netto.


Przygotuj wszystkie dokumenty, napisz do nas na dcode@dcode.com.pl , sprawdzimy czy jeszcze czegos brakuje i odpiszemy maila z załączeniem umowy.