DLA INWESTORÓW 

NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ LUB WYNAJEM

Jeśli zajmujesz się zakupem mieszkań z rynku wtórnego i ich odsprzedażą z zyskiem lub robisz to pierwszy raz w życiu, zdajesz sobie sprawę, jak ważna w uzyskaniu dochodu ze sprzedaży jest praca ekipy budowlanej oraz plan i zakres remontu bądź odświeżenia.

My mamy ekipę fachowców – w dwie osoby sprawnie wykonają prace remontowe w kompleksowym zakresie: glazura, gipsy, tynki, armatura, agd, okładziny ścienne, instalacja elektryczna, wod-kan i inna

ale

Mamy też architekta wnętrz, który od wielu lat zajmuje się remontami mieszkań zarówno z górnej półki jak i w standardzie bardzo ekonomicznym. odpowiednie rozplanowanie oraz dodatki mogą zmniejszyć koszty jednocześnie zwiększając zysk. Pani architekt pomoże zdecydować, co warto kupić lepszej jakości, a czego nie, doradzi w sprawie kolorystyki oraz umeblowania. Jeszcze przed rozpoczęciem prac powstanie koncepcja z listą elementów wybranych do zakupu tak, aby ekipa wchodząc na budowę wiedziała konkretnie co jest do zrobienia.

ale

Współpracujemy również z zespołem projektantów branżowych tworzących grupę zajmującą się przebudowami, nadbudowami i projektami typowo budowlanymi z przeznaczeniem na pozwolenie na budowę, na zgłoszenie itp.

Więcej szczegółów w zakładce Ekipa z architektem